Pergamin powiesił/a Nieznany dnia 2024-09-13
Oceny proponowane
![]() [Gdy niebo powoli opuszczały chmury, a noc stawała się coraz bardziej pogodna, dziewczyna skończyła właśnie sprawdzać prace, które uczniowie mieli czas wysłać jej do wczoraj. Uśmiechnęła się delikatnie, widząc niektóre oceny i wyjęła pergamin, by szybko go zapisać, a następnie wywiesić na tablicy.] Kochani pierwszo i drugoklasiści!Przyszła pora na wystawienie ocen proponowanych. Bądźcie świadomi, że nie mogą one ulec już obniżeniu. Mogą być jedynie wyższe. Jest to jednak zależne od tego, jak napiszecie egzamin. Klasa 1: Klasa 2: Reszta osób jest na ten moment nieklasyfikowana. Powodzenia na egzaminie! ![]() |









Inkwizytor: 






.png)







.png)

(2).png)