Pergamin powiesił/a Nieznany dnia 2023-05-29
ZMIANA ODRABIANIA LEKCJI
![]() [Dziewczyna siedziała w swojej komnacie, myśląc jak dobrze ubrać słowa, aby każdy zrozumiał. Nie miała pojęcia jak się za to zabrać, lecz w końcu nabazgroliła coś na pergaminie i podała go zwierzakowi, aby czym prędzej poleciał go zawiesić.] Kochani!Z przyczyn osobistych, nasze zajęcia Kursu Pisania Klimatu wyjątkowo odbędą się o godzinie 20:00 we wtorek (30.05), a nie tak jak mamy w planie, o 18:40. Jednocześnie, nastąpi zmiana związana z odrabiankami z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami dla klasy pierwszej. Wasze zajęcia nie odbędą się o godzinie 20:00, tak jak pisała wcześniej prof. Nika Seihai, lecz o godzinie 18:40. Podsumowując, Wasz plan na wtorek (30.05): Klasa 1: Klasa 2: Do zobaczenia na lekcjach!
![]() |









Inkwizytor: 






.png)







.png)

(2).png)