Pergamin powiesił/a Alishia Farias dnia 2026-06-20
Oceny Końcowe kl.2
![]() [Profesorka siedziała przy biurku, skrobiąc piórem na pergaminie. Gdy złożyła na dole pergaminu swój podpis, zwinęła go w rulonik i zagwizdała cicho. Do jej nogi przybiegł wilczek, któremu wsadziła ostrożnie w pysk zabezpieczony pergamin, który właśnie skończyła pisać wraz z drugim, który napisał już wcześniej. Wilczek zamerdał radośnie ogonem, po czym pobiegł w stronę tablicy ogłoszeń, przy której pergamin wyleciał z jego pyszczka i przykleił się do tablicy.] Kochani!Egzaminy za nami. Osobom, które je pisały serdecznie gratuluję wyników, które uzyskaliście. Jestem z Was dumna. Nie przedłużając. Przedstawiam Wam oceny końcowe. Reszta osób, które są nieujęte poniżej, jest niesklasyfikowana! Klasa 2 [R] Katrina Felix - Zadowalający [L] Jacob Lovegood-Riddle- Okropny [G] Zofia Radkowiak- Powyżej Oczekiwań Dziękuje za ten rok
![]() |









Inkwizytor: 






.png)







.png)

(2).png)