Pergamin powiesił/a dyrekcja dnia 2026-01-30
Wyniki II etapu
Droga społeczności!Z wielką przyjemnością pragnę Wam zaprezentować wyniki II etapu MO "Sectumsempra", które odnajdziecie poniżej w arkuszu. Ze względu na wyniki próg został taki, jak ustalono w regulaminie (75%). Osoby, które przeszły do III etapu zostały oznaczone na niebiesko. Poniżej pozostawiam również odnośnik do regulaminu, aby nikomu nie zapomniało się o zasadach podejścia do kolejnego etapu... W tym miejscu mogę również ogłosić, że III etap olimpiady odbędzie się 31 stycznia (sobota) o godzinie 17:30. W razie, gdyby termin nie pasował, proszę o zapoznanie się z 5. punktem regulaminu. Mam nadzieję, że każdy, kto awansował, pojawi się na teście i licznie zobaczymy się już za kilka dni!
Życzę powodzenia wszystkim, którzy przeszli dalej!
![]()
Pergamin powiesił/a dyrekcja dnia 2026-01-28
RADA PEDAGOGICZNA
[Kobieta z wyraźnie widocznym uśmiechem na twarzy, siedziała przy biurku w gabinecie dyrekcji. Popijała z filiżanki herbatę. Po chwili wstała, wyjęła z szuflady wcześniej przygotowane ogłoszenie i udała się w stronę tablicy ogłoszeń aby je wywiesić.] Profesorowie! Serdecznie zapraszamy Was na Radę Pedagogiczną. Odbędzie się ona 31.01.2025 (sobota) o godzinie 21:30 w pokoju nauczycielskim. Obecność obowiązkowa, jeśli jednak ktoś z Was nie może być obecny podczas rady, prosimy o wcześniejszą informację poprzez e-mail (dyrekcja.uh@gmail.com). Do zobaczenia!
![]()
Pergamin powiesił/a Melanie Ryneth Arbore-Wood dnia 2026-01-28
Konkurs z eliksirów
![]() [Gdy zajęcia w szkole się rozpoczęły, Melanie przemieszczała się po szkole leniwie, owinięta w cieplutki kocyk. Nagle się zatrzymala przed tablicą ogłoszeń, a tam zostawiła króciutkie ogłoszenie.] Droga Społeczności!Witam Was w ten cudowny dzień - mam nadzieję, że trzymacie się zdrowo! Nie przedłużając gdyż muszę iść się kurować przychodzę do Was z drugim konkursem z mojego przedmiotu! Jako, że ostatnio jestem dosyć mało kreatywna tym razem nie będzie inaczej… Wasze zadanie będzie proste - a całe wytyczne znajdziecie poniżej! Rozwiązanie konkursu wysyłajcie do 04.02.2026 do godziny 23:59 na sowę: melanie.wood.g@gmail.com. Za wykonanie konkursu dostaniecie 50 punktów! W razie pytań wiadomo gdzie mnie szukać. Powodzenia!!
![]()
Pergamin powiesił/a dyrekcja dnia 2026-07-28
Podsumowanie listy Pokątnej #2
[Kobieta przechadzała się właśnie korytarzami Uniwersytetu gdy znalazła się przed tablicą ogłoszeń. Uniosła swoją różdżkę i wywiesiła na tablicy kartkę pergaminu, po chwili udała się w stronę Sali Psot.] Kochani!Niedawno zakończył się termin nadsyłania Waszych zakupów, których dokonywaliście na ulicy Pokątnej zgodnie z otrzymaną listą. Przyszedł czas na Wasze nagrody:
![]()
Pergamin powiesił/a dyrekcja dnia 2026-01-26
Zaprzyjaźnij się z Akromantulą!
[Kobieta z wyraźnie widocznym uśmiechem na twarzy, przemierzała korytarze Uniwersytetu, trzymając w dłoni pergamin. Gdy znalazła się pod tablicą ogłoszeń, wywiesiła na niej kartkę i szczęśliwa udała się w stronę gabinetu.] Społeczności!Od dziś (26.01) rozpoczynamy zabawę: “Zaprzyjaźnij się z Akromantulą”, która odbywać się będzie codziennie do 8 lutego od 18:00 do 21:40 w Lesie Pajęczym. Zasady dotyczące zabawy znajdziecie tutaj, a ranking, który będzie uzupełniany podczas prowadzenia całej zabawy, znajdziecie tutaj. Dla najlepszych przyjaciół Akromantuli czekają nagrody. Miejcie oczy szeroko otwarte! Zapraszamy do wspólnej zabawy!
![]()
Pergamin powiesił/a Aileen Sauveterre dnia 2026-01-23
Nadrabianie
![]() [Młoda kobieta biegała po swoim gabinecie w poszukiwaniu wszystkich pergaminów, które podpisała w sprawie nadrabianek. Miała nadzieję, że nie zgubiła żadnego z nich i wszystko odnajdzie w jednym miejscu. Gdy tylko zabrała się za sprawdzanie, w mgnieniu oka minął jej czas. Chwyciła podsumowania dat, które już za chwilę miały ujrzeć światło dzienne. Zabrała pergamin ze sobą i ruszyła w stronę tablicy ogłoszeń, na którą w niezwykle szybkim tempie przymocowała swoją informacje. Spojrzała kątem oka na to, jak się prezentuje, po czym odeszła do gabinetu, chcąc przygotowywać się do zajęć.] Drodzy uczniowie!W związku ze sporymi zaległościami, przybywam do Was z rozpiską zajęć Historii Magii. Klasa I & II (łączone)
Klasa II
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ![]()
Pergamin powiesił/a dyrekcja dnia 2026-01-22
Podsumowanie Śnieżynkowe Szaleństwo
![]() [Kobieta siedziała w swojej komnacie, gdy nagle się jej przypomniało, że miała coś jeszcze zrobić. Podniosła się z zajmowanego miejsca i wygrzebała ze swojego biurka pergamin. Po chwili wyszła na korytarz, by zawiesić go na tablicy ogłoszeń.] Społeczności!Przyszła pora aby zakończyć zabawę Śnieżynkowe Szaleństwo. Gratulujemy osobom, które zajęły pierwsze miejsca w rankingu, a są to: I miejsce: Carla Sallow II miejsce: Noelia Conejo, Flavius Darkness - Angel, III miejsce: Aurora Lovegood, Flora Telyssa E. Moonstone
Gratulacje należą się również wszystkim, którzy wzięli udział:
![]()
Pergamin powiesił/a Ivy Valeziri dnia 2026-01-22
KONKURS Z OPIEKI NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI
![]() [Kobieta chwyciła za kartkę papieru i wyruszyła w stronę tablicy informacyjnej, aby wpiąć kartkę. Gdy to zrobiła udała się z powrotem do swojego pokoju.]
Kochana Społeczność Szkolna!Przychodzę do Was z drugim konkursem z OnMSu. Waszym zdaniem będzie wymyślenie własnej legendy o powstawaniu pierwszego magicznego stworzenia. Wasza praca powinna liczyć minimum 50 słów. Gotową pracę wyślijcie na mojego maila (x.ivy.evans.x@gmail.com), do 29.01.2026r., do godziny 23:59.
Pozdrawiam Ivy Evans ![]() Aktualne newsy |









Inkwizytor: 













.png)




.png)







.png)

(2).png)